پیشوند و پسوندهای عام دستگاه لیزر مدام خوب نیستند

پیشوند هایی مانند best , easy , top و … می تواند از اقتدار مارک شدن دامنه شما کاهش دهد . مدام روالی که رایج دستگاه لیزر است و توده متعددی از آن استفاده می نمایند دستگاه لیزر نتیجه خوبی به‌دنبال ندارد . توصیه می‌کنیم که تا جای ممکن برای دامنه خویش از این پسوندها بهره نکنید .

در دامنه خود از اعداد به کارگیری آوایی نکنید

استفاده آوایی از اعداد در عمده موردها اعتبار دامنه را به شدت کاهش میدهد . سود از اسم هایی مثل sk8school , ۳da و … دستگاه لیزر فقط از دید نوجوان ها قادر است اسم های خلاقانه به لحاظ برسد ولی بعید است بتواند اعتباری برای کسب و عمل شما ایجاد نماید و اعتماد مخاطبانتان دستگاه لیزر را جلب کند .

روی کلمه ها دارای اهمیت ای که مخاطبان شما کاوش دستگاه لیزر خواهند کرد تمرکز فرمائید

یکی راهکارهای خوب انتخاب دامنه تمرکز روی واژگانی است که احتمال دارد مخاطبان شما جستجو خواهند کرد . گنجاندن بی واسطه این واژگان یا این که معادل انگلیسی آنان در نام دامنه در دراز زمان روی نتایج جستجوی شما در آن کلید کلمه و واژه بخصوص تاثیر مثبتی خواهد گذاشت .

دامنه انتخابی شما می بایست آزمایش گوشی تلفن را بگذراند

به یک‌سری نفر از دوستان عزیز و آشنایان خود زنگ بزنید و نام دامنه ای که تعیین نموده اید را برایشان بخوانید , از آنان بخوانید که آن نام را با حروف انگلیسی بنویسند و برای شما بخوانند که چطور آن را نوشته اند , بدین ترتیب می‌توانید مطمئن شوید که آیا کلیه یوزرها نام دامنه شما را یکجور مینویسند یا این که برای نامی که انتخاب نموده اید تعدادی املای دستگاه لیزر متفاوت در ذهن مخاطبانتان موجود هست . پیشنهاد می شود که به طبع از نامی برای دامنه خویش استفاده فرمائید که تک املایی است , به کارگیری از نام های تعدادی املایی به دنبال فعالیتتان شما را با مشکل ها زیادی مواجه می کند . برای تعیین اقتدار دستگاه لیزر دامنه ما علیه الگوریتم های گوگول از ماشینی به کار گیری می‌کنیم تا بهترین مدل در برابر موتور جستجو را تشکیل بدهیم برای حساب و کتاب این مدل ۴۰ سیگنال موجود هست زیرا این اقتدار اغلب در حال تغییر‌و تحول است به همین علت دستگاه لیزر از اقتدار دامنه از اقتدار رقابتی استفاده می‌کنیم . توان دامنه از فاکتورهای مختلفی ( MozRank , MozTrust , link profile ) درست شده شده است که هر مورد به صورت مستقل تاثیری در مرتبه و ارتقا توان دامین دارا‌هستند .
قدرت کاغذ چیست؟ ( Page Authority )

page – authority – info


Page Authority یا این که به عبارتی قدرت برگه یک اندازه متریک است که الگوریتم محاسبش را وبسایت موز دات کام تعیین کرده است و عملکرداین فاکتور مشابه به پیج رنک وبسایت گوگل در نتایج جستجوی موتورهای جستجو گر است . فاکتور Page Authority براساس داده‌هایی از Mozscape ایندکس و از داده‌هایی مانند تعداد بک پیوند , MozRank , MozTrust و ده‌ها فاکتور دیگر گزینش می‌شود . این فاکتور یک جور ماشینی برای فهمیدن و پیش گویی و یا یافتن الگوریتمی که بهترین ارتباط را با درجه بندی هزاران نتایج جستجو داراست استفاده می گردد .

عالی است که از توان کاغذ ( PA ) و توان دامنه ( DA ) به عنوان معیار مقایسه در هنگام کاوش تعیین کرد که کدام تارنما یا صفحه‌ای از تارنما دارنده قدرت یا پیوند حساس و باکیفیت نسبت به بقیه دارد . برخلاف فاکتور خاصی مثل mozRank که تنها نشان دهنده محبوبیت لینک و پیوند و تعداد لینک‌های یک تارنما دستگاه لیزر یا صفحه‌ای از وبسایت است , فاکتور توان یک اندازه سطح بالاتری است که سعی بر پاسخگویی به سوالاتی مانند مرتبه وب سایت یا صفحه‌ای از تارنما در نتایج جستجوی عبارتی خاص در گوگل است .

استاندارد